TR EN

HİZMETLERİMİZ

KALIP ÜRETİMİ

Kalıp teknolojilerini yakından takip ederek üretim kalitesi ve kapasitesini her geçen gün artıran firmamız en güncel sistemleri kullanarak bu güne kadar 2500’e yakın kesme, plastik ve bakalit kalıp üretmiştir.

Kalıp üretimi için CAD programı olarak Solidworks 2010, Unigrafix ve CAM programı olarak Auton’u lisanslı olarak kullanan firmamız, kalıp üretim aşamasında müşteri istek ve taleplerini hassasiyetle değerlendirdikten sonra tasarım girdi şartlarını, yolluk tipini ve çelik seçimini belirler. Daha sonra hazırlanan kalıp dosyası ile iş emri verilir. Üretimin bitmesiyle birlikte numune baskısı yapılır ve müşteriye sunulur.

 

PLASTİK ENJEKSİYON

Plastik enjeksiyon bölümümüzde 60 - 400 ton mengene kapama kuvvetine sahip tezgahlarımızda müşterilerimizden gelen veya müşteri isteği doğrultusunda üretimini yapmış olduğumuz kalıplarla ürünlerimiz teknikel kalite standartları” çerçevesinde özenle hazırlanır.

Kalitemizden ödün vermeden uygun fiyatlarla ürünlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Tarafınızdan onay gören kalıplar plastik enjeksiyon bölümüze gelir ve burada plastik üretim iş emri ile gelen kalıplar ürün kartları oluşturulduktan sonra baskıya alınır.

 

BAKALİT ENJEKSİYON

Bakalit enjeksiyon makinelerimizde değişik gramajlarda, maksimum 1200gr’a kadar bakalit parçaların üretimini yılların tecrübesi ile birleştirerek sizlere sunmaktayız. Makine parkurumuzda 300 - 400 ton mengene kapama kuvvetinde enjeksiyon makinalarımızla müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

 

PRESHANE

35 tondan 60 tona kadar eksantirik presler ile çeşitli imalatların yanı sıra, özel amaçlı saç bükme makinelerimizle tencere ve tava sektöründe günlük 150.000 adet alevlik kapasitesi ile üretim yapmaktayız.

Şube: İkitelli Organize Sanayi Mah. Süleyman Demirel Blv. Yuser İş Merkezi No: 33/9 Kat 3 Başakşehir, İst.

Telefon: +90(212)540-4054 / +90(212)624-0502- Fax: +90(212)424-6790